Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW 330

3 600 ЕУР

Се продава од: Mirsad 27 окт. 11:59 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Тетово
Стил на каросерија
Седан
Модел
330
330d so kesh 3600
Leaflet
Кон почеток