Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW 330d

8 000 ЕУР

Се продава од: Zeko Selami Денес 12:28 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Тетово
Стил на каросерија
Седан
Модел
330
HİTNO HITNO
BMW 330D
AUTOMATIK
ALU FELGI
KOZA
NAVIGACIA
DVD
PARK SENZOR
GREACİ NA SEDİSTE PREDNI
AUT. BRIS
ANGELAJS FAROVI
170 KW 231KON
I DRUGİ OPREMA
FULL OPREMA
E NAPRAEN I GENERALEN SERVIS
PO VİSE INFORMACII
TEL:078332222
Zeko Selami
078332222
Leaflet
Кон почеток