Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Odlicno socuvano BMW 316i

1 900 ЕУР

Се продава од: Живко Тасевски 25 ноем. 20:42 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Leaflet
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Купе
Модел
316
BMW 316i во одлична состојба. Година на производство 1998, со вграден плински уред. Редовно сервисиран со превентивно одржување, ремонтиран мотор, заменети прагови и амортизери. Во наредни 5 до десет години само редновна замена на филтри и уље. Регистрирана до Ноември 2022.
Живко Тасевски
 
075214126
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации