Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

BMW dizel 2006

6 300 ЕУР

Се продава од: Kostadin Toseski 30 ноем. 09:23 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Прилеп
Стил на каросерија
Седан
Модел
320
Vo odlicna sostojba bez nikakov vlozuvanje vo nego so solid a potrosuvacka 7l gracka 5lna otvoreno
Kostadin Toseski
 
077800064
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации