Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW 418 Gran Coupé 2.0TDI 136HP

18 900 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: AutoWelt.mk 13 јан. 14:32 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
AutoWelt.mk

AutoWelt.mk

251 Огласи во продавницата

Renault Clio 1.5dCi 90HP ECO VAN NAVI 5 600 EUR
Audi A4 2.0TDI 150HP BUSINESS LINE 20 700 EUR
Peugeot 508 SW ACTIVE BUSINESS 1.6HDI 120HP 10 700 EUR
VW Touareg 3.0TDI 245HP 19 300 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Кочани
Стил на каросерија
Седан
Модел
418
Информации за возилото
» Bi-Xenon
» Keyless Go
» Lane assist [info]
» LED Пакет
ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер
Говорни Команди
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник
Кожен Волан
Кожен Ентериер
Команди на Волан
Навигација
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Спортски Седишта
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации
» PEARL WHITE УНИКАТНА БОЈА
ПРОИЗВЕДЕНА 11.2014

Увезена од ЕУ
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба
AutoWelt.mk
AutoWelt Кочани ви ги нуди најдобрите половни автомобили во Македонија. VW, AUDI, Porsche, BMW, MERCEDES-BENZ... - Увезени директно од Германија - Загарантиран квалитет - Плаќање на рати со автомобилски кредит
Посетете ја нашата продавница
UL.TEODOSIJA PAUNOV BR.36 Прикажи на мапата
078203200
https://[email protected]

https://autowelt.mk/cars/bmw-418-gran-coupe-2-0tdi

AutoWelt.mk
078203200
AutoWelt.mk

AutoWelt.mk

251 Огласи во продавницата
Audi A4 ALLROAD QUATTRO 2.0TDI 190HP S-TRONIC 26 700 EUR
Audi A5 SPORTBAK 3.0TDI 218HP QUATTRO S-TRONIC S 38 600 EUR
VW Tiguan 2.0TDI 150HP DSG HIGHLINE EXCLUSIVE 27 600 EUR
VW Passat TRENDLINE 1.6TDI 120HP 14 800 EUR
Кон почеток