Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW 420D GRAN COUPE

20 000 ЕУР

Се продава од: Renato Вчера 20:22 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Куманово
Стил на каросерија
Седан
Модел
420
Se prodava bmw 420d gran coupe 2015 god.
Kolata e donesena od Germanija i e registrirana na bugarski tablici. Moze zamena samo so kola nad 2013 godina!
Za kesh 20000, za zamena druga cena!
Kolata e perfektna!
Leaflet
Кон почеток