Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

BMW 518 D 2.0 150HP AUTOMATIC

21 700 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: AutoWelt.mk 13 јан. 14:35 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
AutoWelt.mk

AutoWelt.mk

251 Огласи во продавницата

BMW 418 Gran Coupe 418D 136HP 19 800 ЕУР
Opel Insignia 1.6CDTI 136HP BUSINESS 10 400 ЕУР
VW Passat 1.6TDI 120HP ADVANCE 15 700 ЕУР
VW Golf 7 SPORTSVAN 1.6TDI 110HP BLUEMOTION 12 400 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Локација
Кочани
Стил на каросерија
Седан
Модел
518
Информации за возилото
» Bi-Xenon
» Keyless Go
» LED Пакет
ABS
Airbag
Auto Hold
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер (КОЛОР)
Електрика на седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Кожен Ентериер
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Паркинг Сензори
Прилагодлива Суспензија
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Сензори за Дожд
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации
ПРОИЗВЕДЕНА: 11/2015

* МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ / ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ
* МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТНА РЕГИСТРАЦИЈА ОД НАША СТРАНА
КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА
ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ
2 ОРИГИНАЛНИ КЛУЧЕВИ
УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД E.U.
AutoWelt.mk
AutoWelt Кочани ви ги нуди најдобрите половни автомобили во Македонија. VW, AUDI, Porsche, BMW, MERCEDES-BENZ... - Увезени директно од Германија - Загарантиран квалитет - Плаќање на рати со автомобилски кредит
Посетете ја нашата продавница
UL.TEODOSIJA PAUNOV BR.36 Прикажи на мапата
078203200
https://[email protected]

https://autowelt.mk/cars/bmw-518-d-2-0-150hp-busin

AutoWelt.mk
  Online
078203200
AutoWelt.mk

AutoWelt.mk

251 Огласи во продавницата
Citroen C4 1.6HDI 100HP 9 600 ЕУР
VW Passat VARIANT 1.6TDI 120HP DSG COMFORTLINE 14 200 ЕУР
BMW 418 Gran Coupé GRAN COUPE 136HP 18 700 ЕУР
BMW 418 Gran Coupé 136HP REEKS 20 500 ЕУР
Кон почеток