Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW 520 E60 -04

7 600 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Gorgi 05 јан. 17:41 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Gorgi

Gorgi

8 Огласи во продавницата

Bandazi 15 ki 5x108 FORD OPEL RENAULT 3 000 МКД
Volvo S40 2.0 D -06 Registrirano 6 100 ЕУР
Audi A6 2.5 TDI FULL OPREMA -98 3 000 ЕУР
Volvo FH 420 -95 4 700 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Битола
Стил на каросерија
Седан
Модел
520
Voziloto e vo odlicna sostojba servisirano full oprema osven koza go prodavam poradi kupuvanje na novo registrirano so zelen karton do 05/2016.
Bez zameni.
Gorgi
Transport i prodazva na polovni tovarni vozila uvezeni od germanija.
Посетете ја нашата продавница
ul niko FUndali broj 27 Прикажи на мапата
075427260
Leaflet
Gorgi

Gorgi

8 Огласи во продавницата
Audi A6 2.5 TDI FULL OPREMA -98 3 000 ЕУР
Zastava 650 KIPER 2 800 ЕУР
Bandazi 15 ki 5x108 FORD OPEL RENAULT 3 000 МКД
Volvo FH 420 -95 4 700 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации