Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW 520

13 800 ЕУР

Се продава од: OLIVER 04 мар. 13:32 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Прилеп
Стил на каросерија
Седан
Модел
520
СЕ ПРОДАВА BMW 520 D , 2008 год. Со сервисна книшка,купено во Мак кар ,со реални 208 000 км .
Регистрирано и со зелен картон и е направен комплетен сервис
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации