Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW 520 ekstra -07

Се продава од: bmw 04 фев. 23:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Седан
Модел
520
BMW to e perfektno bez mana kupeno od makkar ima realna kilometraza servisirano so mnogu oprema registrirano cela godina sekoja godina kasko polisa kolata nema nikakva mana.
Leaflet
Кон почеток