Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

bmw 520 D Mpaket so full inter guma

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: inter guma 21 септ. 09:44 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Стил на каросерија
Седан
Модел
520
bmw 520 D M paket so full oprema
inter guma
078244292
Leaflet
Кон почеток