Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW 520

25 500 ЕУР

Се продава од: Valon 16 фев. 16:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Седан
Модел
520
Се продава кола бмв 520 со фул опрема год 15.07.2011 афтоматски менувач би хенон фарови паркинг сензори напред назад електрика на ретровизори и седишта сензор за дожд 4 зонска афтиматска клима голем дисплеј со двд и навигација кожен салон регистриран до11.02.2019 и многу друго опрема
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации