Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW 520 d modificiran -01 ZAMENA

5 500 ЕУР

Се продава од: BMW 5 16 септ. 18:18 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Тетово
Стил на каросерија
Седан
Модел
520
BMW 520d - 136 ks - 2001 MODIFICIRAN model. registriran na TE tablicki.
Registracija istecena.
Mnogu dobro socuvano vozilo, so polna oprema original BMW.
TOP - vozilo za koj vredi da se vidi. So prosecna potrosuvacka od 6-7 litri.
Originalni 210.000km
Servisiran, i smeneti 4 novi disk-plocki, novi greaci, nov akumulator- garancija...
MOZNA ZAMENA ZA KOLA DO 2000 evra! (dizel)PLUS DOPLATA. SE PRODAVA PORADI STO IMAM KUPENO DRUGA KOLA...
Cena 5.500,evra za kesh.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации