Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW 523

Се продава од: Mensur 28 ноем. 15:50 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Стил на каросерија
Седан
Модел
523
Moźe Zamena so źenska kolla neśto pomallo peugeot , golf , audi a3 , kollata e mnogu saçuvana praeno servis pred 200 km novi gumi nov akumullator so 2 godina garancia vredi da se vidi ova vozilla
Leaflet
Кон почеток