Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Bmw 525 m-paket

7 500 ЕУР

Се продава од: Aleksandar 27 ноем. 02:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи го ова возило 16.050 МКД / месечно

From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Берово
Стил на каросерија
Sedan
Модел
525
Kolata e vo top sostojba. Registrirana do 8.2020.
Golem servis pred 4000km:
Lamela
Zamaec
Potisna
Korpa
Lanec
Donesena od svajcarija, poveke info na tel: 077-599-951.
Aleksandar
077599951
Leaflet
Кон почеток