Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW 525 tds

800 ЕУР

Се продава од: zoran 22 мај 14:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Битола
Стил на каросерија
Седан
Модел
525
се продава а може и замена, BMW, 1996 година, со фул опрема (клима, ABS, пролизгување), кожен ентериер и регистрирано до крајот на 08. месец 2018.
zoran
075597493

Viber:
bugar
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации