Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW 525d E60 -06

11 300 ЕУР

Се продава од: Argetim 16 септ. 01:01 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Дебар
Стил на каросерија
Седан
Модел
525
Se prodava BMW 525d vo perfektna sostojba so full oprema , klima airbag , navigator , kozen enterier , al bandasi . imat i zelen karton , bez nikakvi problem.
Cenata e 11300 euro , imat mesto za dogovor , moze zamena so audi a4 od 2007/2008 ili na cash 10000 euro!
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации