Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

BMW 525 d 177 ks -05

6 750 ЕУР

7 999 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Prodazba na uvezeni avtomobili 29 септ. 22:13 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Prodazba na uvezeni avtomobili
AUDI A4 2.0 TDI 140 KS 2005 GOD 5 500 ЕУР
AUDI A3 1.9 TDI 105 ks -05 4 999 ЕУР
MERCEDES C 220 CDI 150 ks.2005 god 5 500 ЕУР
AUDI A6 1.9TDI 110KS -98 3 300 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Делчево
Стил на каросерија
Седан
Модел
525
BMW 525 d.177 ks.2005 god.
Kolata e mnogu oprema i mnogu socuvana i kompletno servisirana so novi gumi.
Uvezena i plateni site davacki do registracija.

Telefon za kontakt:071-555-599‬..
Prodazba na uvezeni avtomobili
  Online
0038971555599
Leaflet
Prodazba na uvezeni avtomobili
AUDI A3 2.0 TDI 140 ks -05 AVTOMATIK 4 999 ЕУР
SKODA OKTAVIA 1.9 tdi 105 ks 4x4 -06 3 999 ЕУР
BMW 320 d.163 ks 2006 god 5 500 ЕУР
SEAT IBIZA 1.9 TDI 90 ks. 2011 God. 4 500 ЕУР
Кон почеток