Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW 525 d.F10 204 ks. 2011 g. M-PAKET

14 999 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Prodazba na uvezeni avtomobili 24 дек. 07:24 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Prodazba na uvezeni avtomobili
MERCEDES Ml 270 CDI 170 ks 2005 god. 6 500 ЕУР
FIAT PANDA 1.3multijet 51 kw.2009 god 2 700 ЕУР
CITROEN NEMO 1.4 HDI 50 kW -09 3 999 ЕУР
AUDI A5 2.0 TDI 170 ks. 2010 god 9 999 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Делчево
Стил на каросерија
Седан
Модел
525
BMW 525 d.F10 204 ks. 2011 g. M-PAKET.
So mnogu oprema I mnogu socuvana so novi gumi I kompletno servisirana. Kolata e donesena od Germanija I se plateni site davacki do registracija. 071555599 Delčevo
Prodazba na uvezeni avtomobili
0038971555599
Leaflet
Prodazba na uvezeni avtomobili
AUDI A4 2.0 TDI 140 ks -05 4 999 ЕУР
BMW 320 d.163 ks. -06 5 500 ЕУР
MERCEDES-BENZ  C 220 CDI 170 ks -08 9 999 ЕУР
SKODA OCTAVIA 1.9 TDI 105 ks. -06 4 500 ЕУР
Кон почеток