Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW 525 d -97

3 500 ЕУР

Се продава од: bmw 17 септ. 11:04 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Гостивар
Стил на каросерија
Седан
Модел
525
Odlicna sostojba maskite e od M5 mozhe zamena viber-+393899184411
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации