Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW 525 D

8 000 ЕУР

Се продава од: Enis Вчера 07:38 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Гостивар
Стил на каросерија
Караван
Модел
525
Bmw dizel e60
4 goma zimski
160.000 km me liber
E prume prei zvicre
Leaflet
Кон почеток