Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Bmw 525d 4x4 -09

0 ЕУР

Се продава од: dzeka 07 мар. 23:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Гостивар
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Модел
525
ful oprema ful servisiran
Кон почеток