Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW 525d

8 500 ЕУР

Се продава од: Adis Rexhepi 22 ноем. 10:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Седан
Модел
525
525d
2004
Manual

Adis Rexhepi
071902052
Кон почеток