Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW 525 -05

5 800 ЕУР

Се продава од: BMW 525 2005 25 септ. 19:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Куманово
Стил на каросерија
Седан
Модел
525
Продава bmw 525, дизел, 2005 година, хомологирана 2004 година, Совршено сервисирање, работи мазно и стабилно и за повеќе информации јавете се на 071 340732
BMW 525 2005
Leaflet
Кон почеток