Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW 525 d -10 SWISS

16 900 ЕУР

Се продава од: auto Вчера 09:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Куманово
Стил на каросерија
Седан
Модел
525
Kolata e sega uvezena od šfajcarija plateni se site davaçki do registracija,so servisna istorija 170.000 km sega napraven golem servis smeneti
Lanec
Ulje
Filter ulje
Filter klima
Filter nafta
Filter vozduh
Kolata e vo perfektna sostojba,moze proverka mak kar 6 cilindar motor
Cenata e za kes,zamena druga
Кон почеток