Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW 525 D

0 МКД

Се продава од: De Luks Auto Kumanovo 14 јан. 00:13 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Куманово
Стил на каросерија
Седан
Модел
525
Se prodava BMW 525d so manuelen menuvac so pominati 202.961km, god. na proizvodstvo 2005, komplet servisiran. Cena 6.490 evra.
De Luks Auto Kumanovo
070 211861
Leaflet
Кон почеток