Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW 525 F10

19 000 ЕУР

Се продава од: dragan 26 ноем. 14:58 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!

From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Куманово
Стил на каросерија
Sedan
Модел
525
Se prodava BMW 525, 204ks,3.0motor, najvisoko nivo na oprema, Vtor spostvenik so realna kilometraza.
Voziloto e na stranski tablicki i moze da se carini vo sekoe vreme davacki za nego se 4000-4500e.
Cena: 19.000eur
Leaflet
Кон почеток