Македонски | Shqip | English |

BMW 525d -05 vo odlicna sostojba

Се продава од: marjan 27 јан. 15:04 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2005
Менувач: Автоматски
Километража: 170 000 - 179 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Охрид
Стил на каросерија:
Марка: 5-серии / BMW
Модел: 525
se prodava bmw 525d vo odlicana sostojba regostrirano do 05 12 2015 god.bmw e kupeno vo makkar i e redovno servisirano.moze i zamena .
Нема посетени огласи
Кон почеток