Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW 525 TDS -95

2 000 ЕУР

Се продава од: Александар 10 апр. 23:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Седан
Модел
525
Продавам БМВ 525, 1994година 2000 евра.
Тел.Број: 071-287-026 (вртење на бројот од 09 часот до 18:00)
Александар
071287026
Кон почеток