Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW 525 D

2 800 ЕУР

3 500 ЕУР

Се продава од: ЗОРАН 12 мај 08:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Караван
Модел
525
Колата е увезена 2009 година и е во перфектна состојба. Редовно одржувана кај Тони Џеповски - Ауто Ин сервис со сервисна книшка. Може да се провери во било кој BMW сервис.
Поминати 210.000 км. Автоматски менувач, навигација, двозонска клима, паркинг сензори, греачи на седишта, angel-eyes фабрички халогени, зимски и летни гуми. Неудирана. Не троши уље, не чади. Мотор перфектен
ЗОРАН
071 388 805
Leaflet
Кон почеток