Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW 525 D extra germansko -04 moze zamena

7 600 ЕУР

Се продава од: Горан 29 апр. 18:48 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Седан
Модел
525
BMW 525 D extra germansko -04 moze zamena
voziloto vo extra sostojba od prv gazda germansko
moze zamena so vasa doplata
registrirano so zelen karton
Leaflet
Кон почеток