Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW F10 525D 150KW 204KS AVTOMATIK REGISTRIRANO NOVO!

16 300 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Avto ST-SI 12 фев. 18:59 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Avto ST-SI

Avto ST-SI

10 Огласи во продавницата

Peugeot 107 1.0 Benzin Full oprema  2007 114.000km Extra 2 799 ЕУР
Audi A6 2.0TDI Facelift Avtomatik Registrirano Euro 5 7 950 ЕУР
Volkswagen Passat 1.6TDI 88kw 120ks Prv Sopstvenik 2017 NOVO 15 900 ЕУР
Peugeot 207 1.4HDI 75ks Facelift Full oprema 2009 Extra 3 699 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Седан
Модел
525
BMW F10 525D 150KW 204ks Avtomatik
Godina 2011/10
Registracija cela godina so zelen karton
Full oprema funkcionalno sve
Golema Navigacija, Parking senzori napred nazad
4 novi gumi pominati 500km
cena po dogovor
Voziloto e vo Perfektna sostojba redovno servisirano i odrzavano domakinski mozna zamena so vasa doplata povekje info na tel 077 742 464
Avto ST-SI
077742464


WhatsApp:
077742464
Leaflet
Avto ST-SI

Avto ST-SI

10 Огласи во продавницата
Chevrolet Captiva 2.2 VCDI Facelift Registrirano Euro 5 2012 10 699 ЕУР
VW Polo 1.4TDI 70ks Comfortline Full oprema Extra 2006 3 499 ЕУР
Audi A6 2.0TDI Facelift Avtomatik Registrirano Euro 5 7 950 ЕУР
VW Golf VI 2.0 140ks Highline 6 brzini 2010 Euro5 novo 7 650 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации