Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW 525d m-paket

2 800 ЕУР

Се продава од: Nejaz Денес 18:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Велес
Стил на каросерија
Седан
Модел
525
Prodavam BMW 525d 2001-2002 godina kolata e vo solidna sostojba. Operma full vredi da se vidi.
Leaflet
Кон почеток