Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Bmw 530 x-drive F10 2013

23 000 ЕУР

Се продава од: Sasko 10 септ. 16:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Делчево
Стил на каросерија
Седан
Модел
530
BMW 530 x-drive 258ks 2013 god, 8G avtomatski menuvac, tri nivoa na vozenje so posebna tabla vo zavisnost od rezimot na vozenje, crna keramicka boja, fabricko zatemnuvanje plus dodatno zatemnet nazad so a-test folija, maksimalna full oprema vo TOP sostojba, novi RUN-FLAT Nokian gumi, registrirana so zelena karta do 16.05.2022 god.
Mozna zamena za stan vo Skopje do 50m2 so moja doplata.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации