Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW 530D

Се продава од: Aleksandra 30 дек. 19:36 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Делчево
Стил на каросерија
Седан
Модел
530
Kolata e vo odlicna sostojba. Za povekje info: 070/516-944
BEZ ZAMENA
Aleksandra
Leaflet
Кон почеток