Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW F10 530 X-drive 258ks -13

19 000 ЕУР

Се продава од: BMW 24 јан. 17:00 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Делчево
Стил на каросерија
Седан
Модел
530
BMW F10 530 X-drive 258ks 2013 god, 8G menuvac, tri nivoa na vozenje sekoe so posebna digitalna tabla, perfektna sostojba so site ekstri i bez nikakvi zabeleski.
Mozna zamena za stan vo Skopje so moja doplata ili zamena za deloven prostor, stan, plac, gradezna parcela vo Delcevo.
Leaflet
Кон почеток