Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Bmw 530D 2012

Се продава од: Haktan 01 авг. 16:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Гостивар
Стил на каросерија
Седан
Модел
530
🔸UNIKAT !!
🔸530d - 245Ps ( 8 Stepen Menuvac )
🔸VAKUM NA VRATI
🔸LANE ASSIST
🔸NIGHT VISION
🔸HEAD UP DISPLAY
🔸SPORT DISPLAYS
🔸SIDE ASSIST
🔸BLINDSPOT
🔸ADAPTIVE LIGHTS
🔸KAMERA
🔸GREACI NA PREDNI I ZADNI SEDISTA
🔸GREAC NA VOLAN
🔸MASAZI NA SEDISTA
🔸VEBASTO
🔸EL. MEMORIJA NA PREDNI SEDISTA
🔸SERVISIRANA
🔸4 NOVI LETNI GUMI
🔸220.000 ORIGINALNI KM

🔴 Moze i Zamena

🔹077-683-333
Leaflet
Кон почеток