Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW 530D

3 400 ЕУР

Се продава од: Artan 21 окт. 08:42 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Гостивар
Стил на каросерија
Караван
Модел
530
BMW 530D
Leaflet
Кон почеток