Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW 530Xdrive 258ps M-packet -11 F10

0 ЕУР

Се продава од: Lavdrim 16 дек. 17:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Гостивар
Стил на каросерија
Седан
Модел
530
donesen od CH pred 2 mesec
registracia + zelen karton
fuull oprema
19 zoll felgi
8brzini F1 na volan
zamena golf 5-6-7
audi a4 a5 a7
bmw 3 - 5 - x6
Lavdrim
070693000
Leaflet
Кон почеток