Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW 530Xdrive F10 258ps 8brzini -11

0 ЕУР

Се продава од: Lavdrim 14 дек. 20:24 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Гостивар
Стил на каросерија
Седан
Модел
530
doneseno od CH pred 2 mesec
fuull oprema
F1 na volan
registracia + zelen karton
19zol felgi
zamena golf 5-6-7
audi a4 a5 a7
bmw 3-5 x6
mercdes C class 2015 gore
Lavdrim
070693000
Leaflet
Кон почеток