Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW 530D 235HP

6 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Dragan Dooel 11 фев. 07:48 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Dragan Dooel

Dragan Dooel

10 Огласи во продавницата

NEW HOLLAND 80/50 PERFEKTEN 0 ЕУР
RENAULT SCENIC 1.5 DCI 106 KS 2006G MK TABLI !!! 2 650 ЕУР
BMW 216 GRAND TOURER 85KW-116KS 0 МКД
BMW X3 2.0 177 KS X-DRIVE -08 7 350 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Кочани
Стил на каросерија
Караван
Модел
530
BMW 530D

Променето масло и филтри.

Опрема:

Навигација
Двозонски климатроник
Bluetooth
Аux
CD/DVD/TV плеер
Електрични стакла
Затемнети стакла
Електронски ретровизори
Електронски седишта
Мултифункционален волан
Адаптивни фарови со би-ксенон светла
Светла за магла
LED задни светла
Сензор за дожд
Наслон за рака напред и назад
Темпомат
Паркинг сензори
Isofix
START-STOP систем
Меко затворање на задната врата со вакум
DTC
Вебасто
18ки алуминиумски бандажи со одлични гуми.
Колата е увезена од Италија возена е од еден сопсвеник,донесена е со возење и е на реални 285000КМ

Колата е во одлична состојба без никакви мани и скриени трошоци. Прва боја и максимално сочуван ентериер, Проверка каде сакате по ваш избор.
Повеке информации на телефон
Тел:070529916 077914596 Горан

Сликите зборат за состојбата на колата !
Без никави замени !!!
Колата е на странски табли може да се оцарине за еден работен ден !
Dragan Dooel
Компанијата Даниво Дооел постои од 2000та година.Компанијата се занимава со преработка на ориз и други житарици, како и со производство и репродукција на други семенски материјали. Основна дејност на Даниво дооел е: - Производство на ориз, јачмен, пченица, луцерка, вишни, - Производството на семенски материјали, - Преработка на ориз и други житарици, - Пакување на ориз, грав, леќа и пченица Компанијата обработува и произведува ориз, и е една од најголемите производители во оваа гранка во производство на ориз. Оризот е втора по значење житна култура, а прва е пченицата. Тоа е едногодишно растение, житарка од фамилијата треви, што потекнува од тропските и суптропските предели на Азија и Африка. Во Македонија оризот најмогу се одгледува во долината на Брегалница во Кочанската Котлина, а помал дел се одгледува во долините на Тополка и Бабуна во Велешко. Даниво дооел годишно произведува околу 450 000 килограми, од кои на пола од нив се произведува бел ориз. Даниво дооел, покрај продуктите што се од сопствено производство, одкупува оризова арпа и од другите производители, и ја преработува во сопствената фабрика. Фабриката на Даниво дооел се наоѓа во Горни Подлог во близина на градот Кочани. Фабриката располага со многу работници, кои се обучени и професионалци во својата дејност. Од самата обработка која се прави на почвата, до производството на ориз, Даниво дооел води голема грижа и заштита од загадување, ова претставува голем и битен фактор за храната. Поседуваат модерна земјоделска механизација, за обработка на земјиштето, како и за обработка, производство и одржување на оризот. Компанијата годишно прави дистрибувија во Македонија повеќе од 600 000 килограми ориз, а прави соработка и со соседните држави, и за таму прави извоз околу 1.500 000 килограми. Компанијата најчесто соработува со Турција, Србија, Црна Гора, итн. и со некои држави од Европската Унија. Од самиот крај, Даниво соработува со многу индивидуални земјоделци, од Виница, Неготино,Велес, итн. Покрај откупот што се прави од индивидуалните земјоделци, исто така се прави превозот и транспортот до складиштата кои ги поседува самата Компанија. Даниво дооел Кочани
Посетете ја нашата продавница
ул. Никола Зафиров бр.27 с.Подлог Прикажи на мапата
077 914 596 070 529 916
http://www.danivo.com.mk/
Dragan Dooel

Dragan Dooel

10 Огласи во продавницата
RENAULT SCENIC 1.5 DCI 106 KS 2006G MK TABLI !!! 2 650 ЕУР
FORD KUGA 2.0 TDCI 120KS -15 11 900 ЕУР
BMW 216 GRAND TOURER 85KW-116KS 0 МКД
BMW X3 2.0 177 KS X-DRIVE -08 7 350 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации