Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW 530D GT Full Oprema

21 000 ЕУР

Се продава од: Kishan Aliov 02 дек. 22:07 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Кочани
Стил на каросерија
Седан
Модел
530
Zdr pocituvani zainteresirani Prodavam BMW 530d GT vo odlicna sostojba servisiran bez nikakov zastoj voziloto ima odlicna oprema:
Број на шасија WBASN61060C456866
Серија F07
Мотор N57
Цветно сина брилијантна металик боја (A89)
Внатрешна кожа „Дакота / слонова коска-бела“ (LCEW)
Опсег на специјална опрема CO2 (01CB) • Регенерација на енергијата на сопирачките (01CD) • Адаптивна шасија (0223) • Динамички погон (0229) • Дополнителен опсег специфичен за ЕУ ​​(0230) • Спортско кожно воздушно перниче на воланот (0255) • BMW LM тркало, starвезден звук 272 (02SW) • Адаптивен погон (02VA) • Интегрален активен управувач (02VH) • Автоматско работење на задната врата (0316) • Удобен пристап (0322) • Автоматски врати со меко затворање (0323) • Ветробранско стакло за климатски услови (0358) • Камера од задниот дел (03AG) • Електричен панорамски покрив ( 0402) • Завеси за заштита од сонце задни / странични (0416) • Подни душеци Велурс (0423) • Предупредувачки триаголник и торба за прва помош (0428) • Внатрешен / надворешен спреј. со автоматско затемнување (0430) • Автоматско затемнување на огледалото во внатрешноста (0431) • Активно седиште за возач / совозач (0455) • Електричното седиште на BMW. со меморија (0456) • Возач на електрична лумбална подршка (0488) • Греење на седиштето на возачот / совозачот (0494) • Загревање на задното седиште (0496) • Ситнозрнесто зрно-антрацит (04CA) • Автоматско климатизирање со 4-зонска контрола (04NB) • Амбиентално внатрешно светло (04UR) • Систем за чистење на фаровите (0502) • Контрола на растојание од паркот (PDC) (0508) • Ксенонски светла (0522) • Адаптивни светла во свиоци (0524) • Помошно загревање (0536) • Брзометар на километражата (0548) • Помошник за долг зрак (05AC) • Предупредување за промена на лентата (05AG) • Активна брзина. Функција Control + Stop & Go (05DF) • Опкружувачки поглед (05DL) • Функција на ТВ (0601) • Систем за навигација (0609) • Управувачки дисплеј (0610) • BMW Assist (0612) • Подготовка на Интернет (0614) • Продолжени онлајн информации за (Подготовка на практичен бизнис (0633) • HiFi систем Професионален DSP (0677) • ДВД менувач (0696) • Површен код 2 за ДВД (0698) • Телесервиси на БМВ ( 06AA) • Контрола на телесервиси (06AB) • Задна забава (06FG) • USB / аудио интерфејс (06FL) • Сјајна линија на сенки (0760) • Индивидуално застаклување за заштита од сонце (0761) • Покривка на покрив од антрацит (0775) • Navi Professional / Облека за раце. Bluetooth
Dostapen preku Whatzap cena po dogovor.
Kishan Aliov
004917640543157
Leaflet
Кон почеток