Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

BMW 530d GT

17 300 ЕУР

Се продава од: Vladimir 01 фев. 12:01 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Кочани
Стил на каросерија
Хачбек
Модел
530
Bmw 530d GT 245 ks 8G (8 stepen menuvac)
Registrirana na MK tabli
Pominati 224000km
Kupena od Germanija 2016 god od prv sopstvenik so 120000 km so servisna kniska
Servisirana vo Bimmer Skopje (so site fakturi od sekoj servis)
Visoko nivo na oprema
Registrirana do 21/10/2021 god


Vladimir
070277099


WhatsApp:
070277099
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации