Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW 530

9 100 ЕУР

Се продава од: Martin 04 дек. 19:58 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Седан
Модел
530
BMW530 218 ks 2005 g
NAPRAVEN KOMPLET SERVIS
REGISTRIRANO DO 21.11.2018 g
KOLATA E PALI VOZI MOZE DA SE PROVERI KAJ SHTO KE POSAKATE VIE , BEZ MANI E SO FUL OPREMA KLIMATRONIK ,GOLEMA NAVIGACIJA ,PARKING SENZORI ,TEMPOMAT ,CENTRALNO ,KOZEN ENTERIER I DR ..... CHETIRI NOVI ZIMSK GUMI KOLATA E SO SERVISNA KNISHKA KUPENA OD PRV .... KOLATA E SONREALNA KILOMETRAZA........ dojdete i uverete se sami ...
Cena 9100
CENATA NE E FIKSNA
Tel:078477330
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации