Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW 530d E60 -09

9 500 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: MKD Automobile 30 јул. 09:27 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet

MKD Automobile

90 Огласи во продавницата

Audi A3 Sportback 5 222 ЕУР
VW Golf 7 1.6TDI Hightline 13 900 ЕУР
VW Golf 2.0 TDI 5 900 ЕУР
Citroen C4  1.6HDI  170oookm  2012год. 5 999 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Седан
Модел
530
BMW 530d New Face
173kw/235ks
2009 година

Нов увоз од Италија со платени сите давачки до регистрација: царина, преводи, tuv и хомологација

Автомобилот е одржавано во овластен сервис на BMW и е во перфектна состојба како од салон чисто ново, без гребка!!!

Поседува 4 нови Michelin гуми
16” алу. фелни
автоматски менувач кобра
темпомат
навигација голема
паркинг сензори
лупа фарови Angels
лед штопови
прскалки на фарови
сензор за дожд
сензор за светлина
кожен салон
ел. подесување на седишта
DVD
Aux излез
isofix
ел. прозорци
ел. ретровизори со преклоп
кожен мултифункционален волан
двозонски климатроник
Start/Stop
ESP против пролизгување
Abs
халогенки

Автомобилот е без конкуренција и споредба!!! 2009 во хомологација

Цена 9500е
Тел: 078366177

https://www.facebook.com/139031032778359/posts/3692092410805519/
MKD Automobile
078366177
Leaflet

MKD Automobile

90 Огласи во продавницата
Opel Astra J 1.7cdti Cosmo 5 600 ЕУР
Mercedes B 180 4 800 ЕУР
Chevrolet Aveo 1.2 Бензин/Плин 3 200 ЕУР
Polo 1.2b  2007година 3 000 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации