Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW 530 X DRIVE

21 000 ЕУР

Се продава од: dejan Вчера 17:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!

From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Куманово
Стил на каросерија
Sedan
Модел
530
Kolata e vo odlicna kondicija,kilometrazata e vistinska ,inaku kupena od Germanija kako prv sopstvenik vo makedonija.
Za podetalni informacii javete se na tel od 07h-21h
Leaflet
Кон почеток