Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW 530

Се продава од: Genc 23 фев. 21:34 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Куманово
Стил на каросерија
Седан
Модел
530
Bmw 530d E60 2004 god mnogu socuvano napraveni site servisi kompletno nema sto da mu se dodava
Full Oprema
Leaflet
Кон почеток