Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW 530

5 800 ЕУР

Се продава од: Acika 20 јун. 18:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Куманово
Стил на каросерија
Седан
Модел
530
BMW E60 registrirano cela godina so zelen karton 4 novi gumi i bandashi M servisirano golem servis i zatemneti stakla so ates 2006 god. Nov akomulator pod garancija 110 amp za povekje informacii:
078 332 686
Leaflet
Кон почеток