Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW E60 530D 231HP MOZE ZAMENA

7 000 ЕУР

Се продава од: Milosh 22 ноем. 08:32 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Куманово
Стил на каросерија
Седан
Модел
530
BMW E60 530D 231HP MOZE ZAMENA 074 231 431
Leaflet
Кон почеток