Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW 530XDrive

16 800 ЕУР

Се продава од: Lazo 12 фев. 20:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Неготино
Стил на каросерија
Седан
Модел
530
Kolata e kupena od Francija i registrirana vo Bugaria. Jas sum vtor sopstvenik. Moze da se vidi vo sekoe vreme.
Vo moja sopstvenos e 3 god.
Viber: 0038975530396
Tel 2: 0038975355057
Ima prostor za dogovor.
Leaflet
Кон почеток